Osiągnięcia Uczniów


ROK SZKOLNY 2018/2019


Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Mińsk Mazowiecki 27.09.2018r.

Jakub Piętka kl. Vb  2 miejsce

II miejsce Jakub Piętka kl. Vb

III miejsce Maja Chojecka kl. VIIIb

III miejsce
Maja Chojecka kl. VIIIb

III miejsce Karolina Szczęsna kl.VIII

III miejsce
Karolina Szczęsna kl.VIII


ROK SZKOLNY 2017/2018


Mistrzostwa Powiatu Mińskiego  w „Dwa ognie” usportowione chłopców

III miejsce Kacper Zawada IVc Kacper Ptasiński IVc Franciszek Jurkowski IVb Przemysław Samulik IVa Szymon Adamiec IVa Jakub Szczepański IVb Paweł Kania IVa Bartosz Bojanowski IVc Jakub Piętka IVb Szymon Gójski IV b Bartłomiej Długaszek IVc Łukasz Gajowniczek IV b

III miejsce
Kacper Zawada IVc
Kacper Ptasiński IVc
Franciszek Jurkowski IVb
Przemysław Samulik IVa
Szymon Adamiec IVa
Jakub Szczepański IVb
Paweł Korzeń IVa
Bartosz Bojanowski IVc
Jakub Piętka IVb
Szymon Gójski IV b
Bartłomiej Długaszek IVc
Łukasz Gajowniczek IV b


Etap Powiatowy VIII Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego

Wyróżnienie  Lena Samociuk O c

Wyróżnienie
Lena Samociuk O c


Finał XXXV Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego 

I miejsce Jagoda Michalik kl. III c

I miejsce
Jagoda Michalik kl. III c


 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas IV- VII

II miejsce Aleksandra Sabak kl. VII b

II miejsce
Aleksandra Sabak kl. VII b


Powiatowy Konkurs Literacko- Plastyczny „ Razem poza horyzont”

I miejsce Patrycja Grzegrzułka  kl. V a

I miejsce
Patrycja Grzegrzułka kl. V a

III miejsce Miłosz Giedziński kl. VI b

III miejsce
Miłosz Giedziński kl. VI b


XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas III

III miejsce Agata Duczek kl. III a

III miejsce
Agata Duczek kl. III a

III miejsce Olga Szubińska kl. III c

III miejsce
Olga Szubińska kl. III c

III miejsce Karolina Mucha kl. III a

III miejsce
Karolina Mucha kl. III a


XXXV Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

laureat Jagoda Michalik

laureat
Jagoda Michalik


VIII Turniej Turystyczno Krajoznawczy dla dzieci i młodzieży

nagroda specjalna  Sebastian Ruta

nagroda specjalna
Sebastian Ruta


XI Powiatowy Konkurs Mitologiczny

III miejsce  Szymon Książek

III miejsce
Szymon Książek


Konkurs polonistyczny „ Historia polski słowem malowana- Krzyżacy Henryka Sienkiewicza”

II miejsce  Aleksandra Sabak  Sebastian Ruta  Martyna Koczorowska  Martyna Rumak

II miejsce
Aleksandra Sabak Sebastian Ruta Martyna Koczorowska Martyna Rumak


III Powiatowy Konkurs Master of English Grammar

III miejsce Aleksandra Gryzik kl. VIIa

III miejsce
Aleksandra Gryzik kl. VIIa


Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie Bartosz Mazek kl V b

wyróżnienie
Bartosz Mazek kl V b

wyróżnienie Szymon Książek kl. VI

wyróżnienie
Szymon Książek kl. VI


 CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT POWIATU MIŃSKIEGO.

II miejsce  Gójska Izabela, Szczęsna Karolina, Duszczyk Wiktoria, Sabak Aleksandra, Marciszewska Daria, Kaczorek Natalia

II miejsce
Gójska Izabela, Szczęsna Karolina, Duszczyk Wiktoria, Sabak Aleksandra, Marciszewska Daria, Kaczorek Natalia


XII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2018″ – teatr

wyróżnienie Julia Muchowska IIIb Natalia Zgódka IIIc Nadia Kiełczykowska IIIc Anna Wiącek IIIc  Martyna Michalczyk IIa Maja Oklesińska IIIb Nikola Czyż IIIb Oliwia Czyż IIIb Olga Szubińska IIIc Dominika Kowalczyk IIIb Roksana Sawa IIIb  Jagoda Michalik IIIc Szymon Gajowniczek Ib  Amelia Korzeniewska IIIb Maja Michalak IIIb

wyróżnienie
Julia Muchowska IIIb
Natalia Zgódka IIIc
Nadia Kiełczykowska IIIc
Anna Wiącek IIIc
Martyna Michalczyk IIa
Maja Oklesińska IIIb
Nikola Czyż IIIb
Oliwia Czyż IIIb
Olga Szubińska IIIc
Dominika Kowalczyk IIIb
Roksana Sawa IIIb
Jagoda Michalik IIIc
Szymon Gajowniczek Ib
Amelia Korzeniewska IIIb
Maja Michalak IIIb


VI Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

III miejsce Natalia Bojanowska kl. Vb

III miejsce
Natalia Bojanowska kl. Vb


XI Powiatowy Konkurs Wiedzy „Omnibus 2018″

Omnibus  Krzysztof Pieńkowski VIa

Omnibus
Krzysztof Pieńkowski kl. VIa


VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Klasy VI – I miejsce Igor Paderewski

Klasy VI – I miejsce Igor Paderewski


IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji I Prozy

Wyróżnienie  Patrycja Grzegrzułka

Wyróżnienie              Patrycja Grzegrzułka


XI Powiatowy Konkurs Historyczny

Test wiedzy klasy IV- VI – I Miejsce Bartosz Mazek

Test wiedzy klasy IV- VI   I Miejsce Bartosz Mazek

Test wiedzy klasy VII -  I Miejsce Aleksandra Sabak

Test wiedzy klasy VII      I miejsce Aleksandra Sabak

Test wiedzy klasy VII II miejsce Dominika Wójcik

Test wiedzy klasy VII         II miejsce Dominika Wójcik

Praca plastyczna – II miejsce Oliwia Antosiewicz

Praca plastyczna  II miejsce Oliwia Antosiewicz


Powiatowy Przegląd Pieśni Maryjnej

I miejsce Lena Kurowska kl. III a ( kat. solista)

I miejsce
Lena Kurowska kl. III a
( kat. solista)

I miejsce Magdalena Górka kl. III a Karolina Mucha kl. III a Michalina Dobosz kl. III a Julia Salamon kl. III a Joanna Sokołowska kl. III a Agata Duczek kl. III a Olga Szubińska kl. III c Maja Białek kl. III a Julia Grzegrzułka kl. III a Jagoda Michalik kl.III c  (kat. zespół wokalny)

I miejsce
Magdalena Górka kl. III a
Karolina Mucha kl. III a
Michalina Dobosz kl. III a
Julia Salamon kl. III a
Joanna Sokołowska kl. III a
Agata Duczek kl. III a
Olga Szubińska kl. III c
Maja Białek kl. III a
Julia Grzegrzułka kl. III a
Jagoda Michalik kl.III c
(kat. zespół wokalny)


Parafialny Konkurs Plastyczny „Zapraszam Cię Maryjo”

I miejsce kl. I-III Jagoda Michalik kl. III c

I miejsce kl. I-III
Jagoda Michalik kl. III c

II miejsce kl. I-III Julia Kowalska kl. I a

II miejsce kl. I-III
Julia Kowalska kl. I a

II miejsce kl. I-III Kacper Dębski kl. III b

II miejsce kl. I-III
Kacper Dębski kl. III b

III miejsce kl. I-III Olga Szubińska kl. III c

III miejsce kl. I-III
Olga Szubińska kl. III c

III miejsce kl. I-III Maciej Rokicki kl. I b

III miejsce kl. I-III
Maciej Rokicki kl. I b

I miejsce kl. IV- VII Sandra Chlebicka kl. IV a

I miejsce kl. IV- VII
Sandra Chlebicka kl. IV a

II miejsce kl. IV-VII Maksymilian Duszczyk kl. V b

II miejsce kl. IV-VII
Maksymilian Duszczyk kl. V b

III miejsce kl. IV-VII Łucja Wielgo kl. IV c

III miejsce kl. IV-VII
Łucja Wielgo kl. IV c

III miejsce kl. IV-VII Oliwia Zwierz kl. Vb

III miejsce kl. IV-VII
Oliwia Zwierz kl. Vb


17 Powiatowy  Konkurs Ekologiczny

II miejsce Aleksander Dawid kl. V b

II miejsce
Aleksander Dawid kl. V b


Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

Hubert Zgódka, Sebastian Ruta, Tomasz Piotrkowicz, Mateusz Jarek, Igor Paderewski, Łukasz Bolanowski, Karol Antosiewicz, Szymon Książek, Wiktor Osiński, Aleksander Dawid

III miejsce  Hubert Zgódka, Sebastian Ruta, Tomasz Piotrkowicz, Mateusz Jarek, Igor Paderewski, Łukasz Bolanowski, Karol Antosiewicz, Szymon Książek, Wiktor Osiński, Aleksander Dawid


 Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Wiktoria Duszczyk, Wiktoria Ruta, Natalia Książek, Aleksandra Sabak, Daria Marciszewska, Oliwia Antosiewicz, Julia Śluzek, Izabela Gójska, Natalia Kurowska, Karolina Szczęsna, Zuzanna Gałązka

II miejsce  Wiktoria Duszczyk, Wiktoria Ruta, Natalia Książek, Aleksandra Sabak, Daria Marciszewska, Oliwia Antosiewicz, Julia Śluzek, Izabela Gójska, Natalia Kurowska, Karolina Szczęsna, Zuzanna Gałązka


IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jestem bezpieczny”

I miejsce Szymon Rutkowski kl. 0a

I miejsce
Szymon Rutkowski kl. 0b

II miejsce Antoni Rembas kl. IIIc

II miejsce
Antoni Rembas kl. IIIc

wyróżnienie Izabela Matak kl. IIIc

wyróżnienie
Izabela Matak kl. IIIc


VI Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Poezji i Prozy Bolesława Leśmiana

I miejsce  Karolina Mucha kl. IIIa

I miejsce
Karolina Mucha kl. IIIa

I miejsce  Aleksandra Gryzik kl. VIIa

I miejsce
Aleksandra Gryzik kl. VIIa

II miejsce Igor Paderewski kl. VIa

II miejsce
Igor Paderewski kl. VIa


Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej

II miejsce Aleksandra Suska kl. VIIa

II miejsce
Aleksandra Suska kl. VIIa

III miejsce Szymon Broda kl. IIIc

III miejsce
Szymon Broda kl. IIIc


10 Powiatowy Przegląd Patriotyczny „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Wyróżnienie Jagoda Michalik kl. IIIc

Wyróżnienie
Jagoda Michalik kl. IIIc


 Powiatowy konkurs Plastyczny „Jestem przyjacielem przyrody” Ekożaczek 2017r.

II miejsce klas I-III Aleksandra Szubińska

II miejsce  Olga Szubińska kl. IIIc

II miejsce Aleksandra Suska

II miejsce
Aleksandra Suska kl. VIIa


 

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w indywidualnych biegach przełajowych

Mińsk Mazowiecki 29.09.2017r.

 Jakub Piętka kl. IVb. III miejsce.

Jakub Piętka kl. IVb.
III miejsce.


ROK SZKOLNY 2016/2017


VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Bezpieczeństwo na wsi to podstawa, środki chemiczne to nie zabawa”

Wyróżnienie  Karolina Dyżakowska, Wiktoria Ruta,  Magdalena Koczyk

Wyróżnienie
Karolina Dyżakowska, Wiktoria Ruta,
Magdalena Koczyk

 


I Siennicki Festiwal Piosenki Dekady – lat 90

II miejsce i nagroda publiczności Jakub Grzegrzułka

II miejsce i nagroda publiczności Jakub Grzegrzułka


Mistrzostwa Powiatu w „ Dwa ognie” usportowione dziewcząt

III miejsce Paulina Jenda kl. IV b Oliwia Antosiewicz kl. IV b Wiktoria Ruta kl. IV b Maja Kalinowska kl. IV a Natalia Bojanowska kl. IV b Kornelia Jaworska kl. IV a Julia Górska kl. IV a

III miejsce
Paulina Jenda kl. IV b
Oliwia Antosiewicz kl. IV b
Wiktoria Ruta kl. IV b
Maja Kalinowska kl. IV a
Natalia Bojanowska kl. IV b
Kornelia Jaworska kl. IV a
Julia Górska kl. IV a


Mistrzostwa Powiatu w „ Dwa ognie” usportowione chłopców

II miejsce Patryk Duszczyk kl. IV b Aleksander Dawid kl. IV b Igor Paderewski kl. V a Jakub Zgódka kl. IV b Filip Niewczas kl. IV b Jakub Grzegrzułka kl. IV a Mikołaj Kobyliński kl. IV b Wiktor Osiński kl. IV a Mateusz Orłowicz kl. IV b

II miejsce
Patryk Duszczyk kl. IV b
Aleksander Dawid kl. IV b
Igor Paderewski kl. V a
Jakub Zgódka kl. IV b
Filip Niewczas kl. IV b
Jakub Grzegrzułka kl. IV a
Mikołaj Kobyliński kl. IV b
Wiktor Osiński kl. IV a
Mateusz Orłowicz kl. IV b


Pozaszkolny Konkurs Plastyczny „ Jem zdrowo i kolorowo”

I miejsce Jagoda Michalik kl. II c

I miejsce
Jagoda Michalik kl. II c

wyróżnienie Natalia Zagórska  oddział przedszkolny 0 a

wyróżnienie
Natalia Zagórska oddział przedszkolny 0 a

wyróżnienie Łucja Wielgo kl. III c

wyróżnienie
Łucja Wielgo kl. III c


VII Regionalny Turniej Turystyczno- Krajoznawczy dla dzieci i młodzieży

I miejsce i nagroda specjalna Drużyna : Lidia Janicka kl. VI b Zuzanna Gałązka kl. VI a Sebastian Ruta kl. VI b

I miejsce
Drużyna :
Lidia Janicka kl. VI b
Zuzanna Gałązka kl. VI a
Sebastian Ruta kl. VI b

nagroda specjalna Sebastian Ruta kl. VI b

nagroda specjalna
Sebastian Ruta kl. VI b


Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

II miejsce Aleksandra Suska kl. VI a

II miejsce
Aleksandra Suska kl. VI a

III miejsce Jagoda Michalik kl. IIc

III miejsce
Jagoda Michalik kl. IIc


IV Powiatowy Konkurs Literacko- Plastyczny „ Razem poza horyzont”

II miejsce Jagoda Michalik kl. II c

II miejsce
Jagoda Michalik kl. II c

II miejsce Aleksandra Suska kl. VI a

II miejsce
Aleksandra Suska kl. VI a


Konkurs Plastyczny XXV Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich

wyróżnienie Paweł Korzeń kl. III a

wyróżnienie
Paweł Korzeń kl. III a


II Powiatowy Konkurs Master of English Grammar

II miejsce Igor Paderewski kl. V a

II miejsce
Igor Paderewski kl. V a

III miejsce Aleksandra Gryzik kl. VI a

III miejsce
Aleksandra Gryzik kl. VI a


Powiatowy Konkurs Ortograficzny

wyróżnienie Aleksandra Sabak kl. VI b

wyróżnienie
Aleksandra Sabak kl. VI b

wyróżnienie Aleksandra Gryzik kl. VI a

wyróżnienie
Aleksandra Gryzik kl. VI a


X Powiatowy Konkurs Wiedzy „ Omnibus 2017”

Omnibus Szymon Adamiec kl. III a

Omnibus
Szymon Adamiec kl. III a

wyróżnienie Krzysztof Pieńkowski kl. V a

wyróżnienie
      Krzysztof Pieńkowski  kl. V a


Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ Z ortografią za pan brat” 2017

II miejsce Aleksandra Sabak kl. VI b

II miejsce
Aleksandra Sabak kl. VI b

III miejsce Aleksandra Gryzik kl. VI a

III miejsce
Aleksandra Gryzik kl. VI a

III miejsce Igor Paderewski kl. V a

III miejsce
Igor Paderewski kl. V a


XI Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2017”- teatr

I miejsce Łukasz Gajowniczek kl. IIIb,  Federica Pibiri kl. IIIc,  Maria Sabak kl. IIIc,  Katarzyna Kurdej kl. IIIb,  Przemysław Klimek kl. IIIc,  Jagoda Michalik kl. II c,  Karolina Mucha kl. II a,  Julia Muchowska kl.II b,  Lena Czajka kl. IIIb,  Magdalena Słodownik kl. IIIc,  Bartosz Bojanowski kl. IIIc,  Maja Pergół kl. III b,  Wiktoria Boguszewska kl. IIIc,  Wiktor Mazowiecki kl. IIIb,  Szymon Gójski kl.III b,  Julia Skrabarczyk kl. IIIc,  Zuzanna Matusiak kl. IIIb

I miejsce
Łukasz Gajowniczek kl. IIIb,
Federica Pibiri kl. IIIc,
Maria Sabak kl. IIIc,
Katarzyna Kurdej kl. IIIb,
Przemysław Klimek kl. IIIc,
Jagoda Michalik kl. II c,
Karolina Mucha kl. II a,
Julia Muchowska kl.II b,
Lena Czajka kl. IIIb,
Magdalena Słodownik kl. IIIc,
Bartosz Bojanowski kl. IIIc,
Maja Pergół kl. III b,
Wiktoria Boguszewska kl. IIIc,
Wiktor Mazowiecki kl. IIIb,
Szymon Gójski kl.III b,
Julia Skrabarczyk kl. IIIc,
Zuzanna Matusiak kl. IIIb


 XI Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2017”- praca plastyczna

I miejsce i Statuetka Kulturomaniaka Paweł Korzeń kl. IIIa

I miejsce i Statuetka
Kulturomaniaka
Paweł Korzeń kl. IIIa


Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie Szymon Książek kl. V b

wyróżnienie
Szymon Książek kl. V b

wyróżnienie Jakub Reszczyk kl. III a

wyróżnienie
Jakub Reszczyk kl. III a


 

Parafialny Konkurs Plastyczny „ Czyńmy Miłosierdzie”

I miejsce Wiktoria Ruta kl. IV b

I miejsce
Wiktoria Ruta kl. IV b

I miejsce Sandra Chlebicka kl. III a

I miejsce
Sandra Chlebicka kl. III a

I miejsce Maja Michalak kl. II b

I miejsce
Maja Michalak kl. II b

II miejsce Jagoda Michalik kl. II c

II miejsce
Jagoda Michalik kl. II c

II miejsce Aleksandra Szubińska  kl. II c

II miejsce
Aleksandra Szubińska
kl. II c

III miejsce Izabela Matak kl. II c

III miejsce
Izabela Matak kl. II c


Etap Powiatowy 40 Konkursu Recytatorskiego „ Warszawska Syrenka”

II miejsce Jagoda Michalik kl. II c

II miejsce
Jagoda Michalik kl. II c


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pangea 2016/ 2017

finalista Szymon Książek kl. V b

finalista
Szymon Książek kl. V b


VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy

I miejsce Jagoda Michalik kl. II c

I miejsce
Jagoda Michalik kl. II c

wyróżnienie Sebastian Ruta kl. VI b

wyróżnienie
Sebastian Ruta kl. VI b


X Powiatowy Konkurs Historyczny- praca plastyczna

wyróżnienie Aleksandra Suska kl. VI a

wyróżnienie
Aleksandra Suska kl. VI a


X Powiatowy Konkurs Historyczny- test wiedzy

I miejsce  Dominika Wójcik kl. VI a

I miejsce
Dominika Wójcik kl. VI a

III miejsce Aleksandra Sabak kl. VI a

III miejsce
Aleksandra Sabak kl. VI a

wyróżnienie Wiktoria Szczepańska kl. VI a

wyróżnienie
Wiktoria Szczepańska kl.VIa


X Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów

wyróżnienie Aleksandra Gryzik kl. VI a

wyróżnienie
Aleksandra Gryzik kl. VI a

wyróżnienie Aleksandra Sabak kl. VI a

wyróżnienie
Aleksandra Sabak kl. VI a


 29 listopada 2016r. – Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt

II miejsce. Skład drużyny: Lidia Janicka, Maja Chojecka, Izabela Gójska, Karolina Szczęsna, Wiktoria Szczepańska, Aleksandra Suska, Wiktoria Duszczyk, Aleksandra Gryzik, Zuzanna Gałązka, Wiktoria Mazek, Daria Boryń, Dominika Wójcik, Aleksandra Sabak, Ewelina Czyżewicz.

II miejsce.
Skład drużyny: Lidia Janicka, Maja Chojecka, Izabela Gójska, Karolina Szczęsna, Wiktoria Szczepańska, Aleksandra Suska, Wiktoria Duszczyk,          Aleksandra Gryzik, Zuzanna Gałązka, Wiktoria Mazek, Daria Boryń, Dominika Wójcik, Aleksandra Sabak, Ewelina Czyżewicz.

 

 


18 listopada 2016r. - Powiatowy Konkurs Recytatorski

im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepanowskiej

„A Więc Kochajcie Książki O – Dziatki.. ” w Stanisławowie

Sebastian Ruta I miejsce w kategorii klas IV-VI

Sebastian Ruta I miejsce w kategorii klas IV-VI

Jagoda Michalik II miejsce w kategorii klas I-III

Jagoda Michalik II miejsce w kategorii klas I-III

 


 

4 listopada 2016r. – Powiatowy Przegląd Patriotyczny w Mrozach

„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” w kategorii recytacja

Wyróżnienie Aleksandra Gryzik

Wyróżnienie
Aleksandra Gryzik

III miejsce Jagoda Michalik

III miejsce
Jagoda Michalik

 


28 października 2016r. – Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Jestem przyjacielem przyrody”

III miejsce Aleksandra Suska

III miejsce Aleksandra Suska


 

Mistrz Powiatu Mińskiego w „Dwa Ognie ”

 


 

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur matematyczny ”

 


 

Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny „Razem poza horyzont”

 

 


 

Międzyszkolny konkurs ortograficzny „Z ortografią za pan brat – 2016″

 

 


 

Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce

 

 


 

IX Powiatowy Konkurs Historyczny – kategoria plastyka

 


 

X Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2016″ – kategoria teatr

 

 


 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

 

 


 

Diecezjalny konkurs ” Mocny kto ufa Miłosierdziu Boga  ”

 


 

IV Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

 


 

IV Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

 


 

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

 

 


 

Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

 

 


 

Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla szóstoklasistów

 


 

Powiatowy konkurs Master of English Grammar

 


 

Powiatowy konkurs Master of English Grammar

 

 


 

Konkurs recytatorski

„Warszawska Syrenka”

zakwalifikowani do finału konkursu

 


 

Międzypowiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w  mini piłce ręcznej dziewcząt
w roku szkolnym 2015/16


7 Powiatowy Konkurs Recytatorski

Polskiej Poezji i Prozy

 

 


Gimnazjalny Konkurs Przyrodniczo – Fotograficzny

” Jak pomagamy zwierzętom przetrwać zimę „

kategoria: szkoły podstawowe

 

 

 


Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

 


 

W Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym

„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna ”

w kategorii recytacja


 

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepanowskiej

„A Więc Kochajcie Książki O – Dziatki.. ”

Kategoria klas IV-VI


Trzeci Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Jestem Przyjacielem Przyrody”

 

 


 

Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w „Dwa Ognie” usportowione chłopców.

Mińsk Mazowiecki, czerwiec 2015.

 

 


 

II Powiatowy Integracyjny Konkurs Plastyczny „Razem poza horyzont”

 Kategoria klas IV-VI

 


II Powiatowy Integracyjny Konkurs Plastyczny „Razem poza horyzont”

 Kategoria klas I-III


II Powiatowy Integracyjny Konkurs Literacki

 


III Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

kategoria klas IV-VI


III Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza

kategoria klas I-III


 

Powiatowy Konkurs Wiedzy Uczniów Szkół Podstawowych

” Z mitologią za pan brat”

 


Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2015″

 


Wyróżnienie w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu

” Tomik literacki młodych autorów”

 


Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

(sukcesy indywidualne)

 

 


Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

 

 


Powiatowy Konkurs Historyczny


Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego


Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Z ortografią za pan brat „

 


Powiatowy konkurs recytatorski

„Polskiej Poezji i Prozy”

 


 

Eliminacje powiatowego konkursu recytatorskiego

„Warszawska Syrenka”

 


Diecezjalny Konkurs Literacki

pod patronatem Caritas Polska

„Aby żyć, siebie samego trzeba dać „

 


Mistrzostwa Regionu Siedleckiego

w Piłce Ręcznej Dziewcząt

 


 

Mistrzostwa Powiatu Mińskiego

w Piłce Koszykowej Dziewcząt

 


Mistrzostwa Powiatu Mińskiego

w Piłce Ręcznej Dziewcząt

 


XI Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Boże Narodzenie na kartach świątecznych”

 

 


 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny


 

Powiatowy Konkurs Pięknego

Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego


Powiatowy Przegląd Patriotyczny

„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”


 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Jestem Przyjacielem Przyrody”


III Powiatowy Konkurs Przyrodniczo

- Ekologiczny – „Ekożaczek” 2014


Powiatowy Konkurs Papieski

„Pocztówka do Świętego”

 

Dodaj komentarz